Srpen 2016

mentální očista

21. srpna 2016 v 20:29 | Bařena.
opět proběhl jeden z těch víkendů, kdy jsem stihla všechno a nic. v pátek jsem chtěla jít jen na dvě vína, protože na víc já nikdy plánovaně nechodim, a zas to dopadlo naprosto nečekaně totálnim krešem, zapomenutou selfítyčí v taxiku, třema vodkama s redbullem a příslibem několika dalších akcí v rozhodně dohledný době. no.. do toho baru teď dlouho nepáchnu, alespoň než všichni trochu zapomenou co jsem tam předváděla.

abych neměla moc špatný svědomí, naplánovala sem s Blankou na neděli výlet na Sněžku. abych vás uvedla do situace, nejdřív jsem naplánovala sněžku a až potom extempore s vodkama, redbullem a jukeboxem na max. takže když mi v sobotu ráno zazvonil budík v 6:40, chtěla jsem se regulérně podřezat. i přes slabší dvojkuv žíle jsem ale statečně nahodila poker face a černý brejle, vzala si do batůžku svačinu (kterou jsem nebyla schopná do 12h pozřít), připla psovi jeho nový kšírky a vyjely sme. byl to boj (ale krásnej, jak se zpívá vyvíteurčitěkde).až mi jednou bude 73 jako blance, tak chci mít taky formu na to, abych se vydrápla do 1600 mnm, v půlce cesty dolu si upravila rtěnku a dole si dala guláš se šesti a pivko. já jsem byla moc ráda, že si to pivko můžu ve 4 odpoledne dát taky - oslava přežití, výlet završen.

dneska jsem na odpis, blanku údajně bolí jen pravý koleno, mě vše.

celej den ležim, spim, dívám se na stupidní filmy nebo čtu na internetech články pro fakin dementy. třeba ten o tom, jak si užívat single život a samotu. nejvíc bych asi vypíchla ten první odstavec - MENTÁLNÍ OČISTA.
"Můžete na sobě začít pracovat tak, jak jste si vždy přáli. Prvnímu kroku se říká mentální restart. Neváhejte, budete se po něm cítit svěží a plni energie."
ale jistě, doufám, že se počítá i alkoholovej restart, ten provádim docela často a po něm se cítim taky hodně svěží (energie mám trošku míň, ale nemůžu chtít všechno).
Jsou tam i další pecky - 6. výhoda samoty: Poznání nových lidí - ano, to zcela jistě. pokud nebydlíte v přelouči, kde vás zná už i člověk co v bille doplňuje sušenky do regálů. vrchol všeho se mi stal minulej tejden, kdy do ordinace přišel jakejsi geront z valů, baví se s doktorem, já si nesu kafe a slyšim jak doktor řiká dědkovi "no a vidíte, tady bára je taky z valů, neznáte se?!", dědek: "ukažte.. nojo! jak na ní koukám, celá blanka!" panebože.
tolik k poznávání nových lidí.

abych jen nečekala ty krevety, objednala sem si pizzu, no s krevetama. o kvalitě krevet v přeloučský picerii si udělejte obrázek sami. jdu si dát cígo ke slepicim, snad mě neuvidí soused a nenapráská to tátovi. to by byl průser.

čau