Březen 2016

paní doktor

7. března 2016 v 15:11 | Bařena. |  radosti všedního života
nedávno jsem zaktualizovala všechny svoje papírový i elektronický zápisníky, zápisky, deníky a poznámky.. zjistila jsem, že mám tak obrovskou internetovou stopu, že kdokoliv o mně zjistí prakticky cokoliv na jedno posraný kliknutí na google. když bude chtít velký pikošky, překlikne do obrázků. podle mě je to trochu úchylka, ale hřeje mě, že to tak má teď zřejmě většina internetově gramotných v mym okolí..

škola se blíží světelnou rychlostí ke svýmu konci. podle mě jsem trochu čekala krevety, když sem teď překvapená, že se za těch šest let mýho života vlastně ani moc zásadních věcí neudálo, nebo událo, ale asi ne tak zásadních, abych teď nebyla prakticky na tom samym místě, jako jsem byla, když sem nastupovala do prváku. super no
jelikož tuhle nějakou pseudodepku řeší většina lidí v mym veterinárnim okolí, nepropadám zatim zoufalství, kompenzuju to vysokejma dávkama nikotinu, kofeinu a alkoholu, občas to proložim zelenym čajem a věřim, že ty antioxidanty mě zachrání před kolapsem organismu aspoň do promoce. potřebovaa bych někoho, kdo mě nasměruje do mýho dalšího života tak, abych věděla, že to bude dobře :D tak obden se chci zapálit, protože fakt nevim co se sebou.
uznávám, že tenhle příspěvek neni z nejveselejších!
na praxi si jedu lajničku trapasů, jeden za druhym, lidi se mi už zcela nepokrytě smějou a podle mě mi nedaj do ruky ani svýho křečka. když jsem minulej tejden zcela znale vyšetřovala činčilu a držela ji u toho standardně za ocas, bába mě málem zapíchla pohledem, protože oni si jí doma CHOVAJ. dneska přišla na kontrolu a pro jistotu už zvládla předstírat, že v ordinaci vůbec nejsem. výborně Báro, budeš skvělá doktorka.

na odlehčení bych přidala nějakej ten ze života.. ale moc jich poslední dobrou neni, snad jen, že o víkendu proběhl v Praze po letech velkej reunion, kterej dopadl přesně tak, jak takovej reuninon dopadnout má. po lednovym detoxu mám naštěstí játra jako nový, takže nálož piv i zelený (srsly zelená) sem přežila bez výhozu, už na to mám přecejen nějakej věk.

měla bych začít dělat asi tak bambilion věcí, za prvé se začít třeba učit na nejtěžší státnici, no ale mám důležitější věcičky žejo.