Červenec 2015

Mullet a Fantozzi

17. července 2015 v 10:17 | Bařena. |  radosti všedního života
další léto, další semestr hotovej, další vlasy vypadaný a nehty okousaný (ale to jen málo!), popsaný stohy pejprů, vypsaných 6ks zvýrazňovače, nespočet propisek a prosranýho času za stolem, potažmo v posteli (řádově asi 10%) a tadá - sem v šesťáku.
což ocení zejména můj votec (čti Herodes No.2), kterej už odtrhává poslední listy kalendáře a čeká jak na smilování na den, kterej mu přinese finanční úlevu. do toho mi tak dvakrat týdně už jen z plezíru připomene, že kdybych šla na zubaře, tak už to mám hotový a přispívám do rodinný kasičky! sory

všude se řeší imigranti, teda spíš všichni řeší imigranty! tak jsem si řekla, že musim šířit osvětu a doporučila jsem babce osvětovou promuslimskou literaturu. no.. co vám budu povídat, nenadchlo jí to. dneska dopoledne mi při vaření oběda (já vařim, ona si ofkorz čte) "báro, to je celý vo těch muslimech?" "jo babi, je" "no to je hrozný. to číst nebudu" a tak si to můžu srčit třeba do zadku! ale takhle vona zavrhne všechny knihy, naposledy se jí líbil ten brak od Herčíka - Veterinář vypráví. obrázek o literárním vkusu jste si právě (správně) udělali sami.

naše rodinná situace je natolik příznivá, že se všichni snažíme doma zdržovat co nejmíň (příjemný) a tak se stalo, že opět chodim do svý oblíbený letní práce. každej rok, KAŽDEJ, vykřikuju, že tam už mě vopravdu nikdo neuvidí.. ale oni ví, že přijdu a těšej se až je zase náležitě o všem poučim. tenhle rok pracuju s mulletem, vlastně je to pan Vaňka. pracuju s nim druhej tejden a už mám naprosto zmapovanej jeho "styl" (ne)práce a hlavně jeho styl jako takovej. vono odhadnout člověka co má almost skullet, mroží knír a denně vytažený hi-tech ponožky do půl lýtek neni až zas tak složitý! každopádně tam chodí za jednim hodně úctyhodnym účelem, a to je, aby koupil nový prsa svý o 9let starší přítulce. kurva fakt! mulletovi je tak 55, takže si troufám říct, že by jí mohla stačit kvalitní push-up, pač to se dneska už v těhle letech nevyplatí investovat.
taky tam chodí mulletův kámoš, kterýmu starší osazenstvo řiká familiárně Fantozzi. ten ale neni až zas tak zábavnej, protože narozdíl od mulleta nemá 5 stupidních dotazů do hodiny, ale zase to dohání vytaženejma montérkama až pod prsa. no je to tam skvadra, to vám řeknu, já tam trpim!
abych toho neměla málo, tak ještě dopoledne stíhám voplendovat na praxi, kde je pro mě každej druhej pacoš totální španělská vesnice a modlim se, aby se mě doktor na nic nezeptal, protože tahle práce.. ty názvy, ty léky! to je něco na mě. odborná veřejnost pochopí, že moje přeřeky typu cefalosporin namísto cyklosporin doktor dost vysmívá. díky!
řikala sem si, že po poslednim zkouškovym jsem celkem slušně nabitá znalostma, hahahahaha -ZAPOMEŇ!
to jsem si myslela asi první den než jsem překročila práh ordinace. a ty lidi? nechápu proč jsem si vybrala práci s lidma, od prvního dne v práci pojedu na lecích na uklidnění, protože já je jinak všechny zabiju. fakt.

prázdniny jak víno, vstávačka v 6:30 a KOLO (jo, tyvole jezdim na kole!) parkuju v kolničce ve 21:20
pecka
nazdar