zkurvenej rok 2014

2. ledna 2015 v 8:50 | Bařena. |  radosti všedního života
tenhle článek píšu už potřetí!
dvakrát byl tak depresivní, že jsem si řekla, že vám (komu?) to nemůžu udělat. a hlavně to nemůžu udělat sobě, až si to tady celý jednou zazálohuju, a já to udělám!, a po dvaceti letech pročtu, chci se plácat do kolen smíchy a ne bejt v zadku.

takže vám povim, že jsem se sice celej 2014 měla na piču, ale 2015 prostě musí bejt lepší. už jen proto, že se může stát opravdu málo horších věcí, kterejma by 2014 trumfnul
bohužel
když se někdy, jako já, třeba dozvíte, že ve vašem dvouletym vztahu nejsou jenom dva lidi, ale hned tři - jděte se rovnou zabít. je to cesta do pekel a snaha dát to naivně dopořádku z vás vysaje veškerou energii na hodně dlouho dopředu.
jo, má to i svý "pozitiva"! mezi ně patří radikální čistka všech kamarádů a známých, kteří vás o tom solidárně poinformovali.
od začátku roku 2014 jsem poctivě zvyšovala svoji kondičku, běhala, sportila, nakupovala v lidlu hadry na cvičeníčko, jedla přímo ukázkově! stal se ze mě odborník na denní příjem makroživin, mohla jsem vám doporučit správnej typ sacharidovýho vlnění, nebo si s váma jít zacvičit do posilovny a neumřela bych u toho. a výsledek, no super! ale pořádnej zářijovej stres? tomu se nic nevyrovná:) takže jsem opět skončila u sjíždění fitnessblogísků a vzdychání nad nima při tlačení bramboráků na sádle
jak by řekl Snopek, opět žiju, takže to tak děsivý neni, ale žádná hitpoška.
sice mě nikdo v posilovně neviděl půl roku, ale několikrát jste mě mohli v poslední době zahlídnout na, pro mě neobvyklym místečku, místní dydžině (táta se křižuje, že jsem nástupce Ewushky Laccostíček, ale snad ne), dokonce na místní teenage kalící chatrči, kam jsem se už v 17ti letech zařekla, že mě nikdo nedostane. omyl.
ještě mi zbývá poslední Valská meta - jít si sednout s mym tátou do hospody, ale na to asi nebudu mít koule fakt nikdy.
takže pozitiva roku 2014? játra jsem potrénovala na výbornou, vo tom to je!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.