jako zamlada

24. ledna 2015 v 11:39 | Bařena. |  radosti všedního života
nejlepší články vznikaj, když jsem pod vlivem alkoholu. to už mám za ta léta psaní zkrátka vozkoušený a vždycky to funguje.
takže... jsem ve zhroucení egen.
proč?
protože mi je 24, je ZASE zkouškový, nemám na nic čas, ale zároveň celý dny řešim píčoviny, nestíhám se učit na zkoušky, ale stíhám se s A. a S. opíjet, nestíhám vařit, takže se láduju u mekiho donalda a mám pro vás všechny bezva zprávu - obnovili prodej malinovýho šejku. made my day today.
myslela jsem si, že poslední dny se mám fakt nejhůř za poslední dobu, ale zapomněla jsem, že mi ve středu utáhnou rovnátka a budu tak do pátku opět na jogurtech. a po dvou dnech na jogurtech se mi s prvnim jinym soustem kus toho sráče utrhl, takže si to dám příští tejden celý znovu. miluju to.

mám v práci tak bezva holky, že když mi jedna z nich "vomylem" nacouvala minulej tejden do auta, vohla blatník, zdeformovala dveře a vymlátila přední světlo, ani se mi to neobtěžovala říct! ještěže jsem stalker první třídy a hned jsem věděla, kdo to byl a mohla jsem jí to z fleku naúčtovat. noa to by nebyl samozřejmě Marťas, aby to nenaúčtoval mně! rozumějte, Máňa je pro něj rodinnej mercedes, patnáct let mu vydělávala na živobytí a je to prostě strašně vzácnej kousek rodinný historie. tý se nesmí nic stát. moje vina, všecko špatně.

a protože už jsem se doma učila celý dva dny v kuse a nebavilo mě dřepět v drdolu, pyžamu a starý mikině za stolem, rozhodla jsem se zajít se S. na víno. na dvě hoďky.
nejdřív to fakt vypadalo, že tam dýl nebudu, ale kde se sejdou víno a lesby, tam je to mý. takže jsem se seznámila s Karlem, která mě a S. nejdřív samozřejmě neprávem nařkla z homoorientace. snažily sme se jí vysvětlit, že je vedle, doufám, že to pak pochopila. ale stejně jsem se bála chodit sama čůrat, člověk u nich nikdy neví žejo.
po pátym vínu jsem měla bezva nápad, že pojedu domu tágem, díkybohu mě z toho někdo vyvedl, protože bych se v životě nedoplatila. takže jsem opět dostala opileckej azyl u cizích lidí, kterejm timhle děkuju, zachránili mě. ZASE.
ráno jsem měla trochu hrachy, že už doma mojí historce o studiu nikdo po tomhle excesu zase neuvěří.. ale štěstí mi dnes přálo a vyvrhelem dne se stal bratr, kterej strávil noc s hlavou v hajzlu.

je to prostě zase starej dobrej život ježíka...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 L♥vely g!rl L♥vely g!rl | Web | 24. ledna 2015 v 11:45 | Reagovat

"nemám na nic čas, ale zároveň celý dny řešim píčoviny, nestíhám se učit na zkoušky, ale stíhám se s A. a S. opíjet"
Krásně jsi opsala život studenta ve zkouškovým. Jsem na tom hodně podobně!

2 S. S. | 24. ledna 2015 v 13:50 | Reagovat

Jsem ráda, že jsem se neflákala jediná. Doufám, že v tom stejně jako já úspěšně pokračuješ, neb ještě neumím ani stranu! Ale večer se fakt těším do sauny :D

Avada kedavra, kamice!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.