Červen 2013

Kamon bejby

23. června 2013 v 9:12 | Bařena. |  radosti všedního života
nenapsala jsem sto let a asi mi to ani nijak nevadí. nějak se mi přestaly v životě dít vtipný historky, nebo spíš přes všechny ty zkoušky na ně stejně hned zapomenu a s vidinou pěti knih na mym stole běžim domů si v nich ASPOŇ listovat, protože naučit se to, přátelé, fakt nedá. pak jdu na zkoušku, kde ze mě doktor, kterej, aby ukázal kde nás studenty, má nepřijde ani obutej, udělá takovýho debila, že bych ty knihy nejradši spálila, s nima i svůj index a šla bych okopávat Valský chodníky za 65 na hodinu.
brigáda to je další bod! jelikož se mi letošní zkouškový protáhne až do 10. slovy desátýho července! tak si s prací nemůžu moc vyskakovat. no, nebude to poprvý co mě v červenci na živu drží jen ubytovací stýpko! (jenom by ho mohli přestat sakra snižovat).
slovo dovolená se u mě letos překvapivě taky neskloňuje, V. si totiž 1.8. sbalí svoje sakypaky, hodí mi psy přes plot a pojede si na dva měsíce hrát někam na vojáky! a to se vyplatí.
rozhodla jsem se, uvědoměle, že léto (nebo alespoň jeho delší půlku) věnuju sebevzdělávání a mym cílem je najít ordinaci, kde mě vezmou na praxi a dokonce i něco naučí. protože ordinaci, kde mě vezmou a nic nenaučí už mám díkybohu za sebou. mimo sebevzdělávání v praxi se taky musim doučit patolu, ze který mám sice C a pět kreditů, ale nikde to radši neřikám, protože na mrtvole poznám stále tak max.jestli je mrtvá.
momentálně jsem ve stádiu kdy vykřikuju, že zkouška ze zoohygieny je za trest a poslušně čtu další a další přezentace o tom jak má vypadat lože pro krávu nebo jaká má být výška ohradníku pro berana v říji.

veterina je boj

tak čau