Duben 2013

cos čekala? krevety?

25. dubna 2013 v 21:19 | Bařena. |  radosti všedního života
to se snad nikdá za moji blogovou kariéru nestalo, aby houska měla TAKOVOU prodlevu!
čím to je? ne, neposlouchám čoboláky, ani se neučim, ani vlastně nedělám moc užitečnejch věcí... ale dělám spoustu věcí neužitečnejch, co žerou čas a pak to dopadá tak, že dva měsíce nenapíšu.

po ukrutný zimě vylezlo slunce a já chytla nejhorší moribundus světa ever. vždycky je ten aktuální nejhorší ever a vždycky, i když to je jen rýma a kašel, mám nutkání se nechat hospitalizovat a napíchnout na kapačku s glukozou. tentokrát to došlo až tak daleko, že jsem si na cvičení z farmakologie musela ethanolem očistit teploměr, kterym jindy měříme rektální teplotu králíkům a potkanům a jala jsem se ho vsunout si do podpaží. předpokládala jsem výsledek minimálně 40,5°C, avšak pohled na 36,6 mi vzal vítr z plachet. ale hekala jsem stejně až do konce cvičení a stále si myslim, že ty teploměry už jsou rozflákaný.

náladu mi trochu spravuje fakt, že prváci maj v letnim zkouškovym zkoušku z anči i histoly zároveň a nestíhaj tak nic jinýho, než jen skupovat ve velkym naše materiály. abyste rozuměly, my s K. jsme byly v loňskym zimáku tak šprťácký, že jsme si vypracovaly polovinu anatomickejch otázek jen tak pro zábavici doma na počítači. a teď? teď je ve velkym prodáváme! tímto vás žádám, nekažte nám byznys. díky

A. se rozhodla, že když nic, tak s jarem způsobí co nejvíc bolestivých erekcí všem brněnskejm dělníkům na trase Pionýrksá - Kartouzská, a tak si obden bere tak proklatě krátkou mini, že jen včera jí ho tam chtěli šoupnout dvě ukáčka co dělaj fasádu na ústavu patoly.

rozhodla jsem se vygradovat letní semestr do takovejch otáček, že si bez přípravy dám předtermín z patoly. laikovi to asi nic neřekne, ale studenti VFU od páťáku vejš právě umřeli na stenózu aorty... je to boj!

a moje diagnóza? vygůglete si - J 069.

díky