Březen 2013

Výluh zo zvratkov

6. března 2013 v 11:28 | Bařena. |  radosti všedního života
sto let!
já vim.
začal další semestr, další přesvědčování, že tentokrát budu FAKT chodit na všechny přednášky, další nechození téměř nikam. no... couž, že. jestli přežiju letní zkouškový letos, tak už asi vždycky, protože tenhle svrab je fakt HC. ez jůžl!
můj milovaný počítač, kterej to se mnou táhnul od třeťáku na gymplu, odešel na věčnost. teda ještě ne úplně, ale vypadly z něj už všechny součástky co vypadnout mohly, dvakrát denně hlásí modrou smrt, baterka vydrží půl hodinky a předevčírem přestal jít i zvuk. no řeknu vám, žádná hitparáda... ale pokud máte jako já týdenní rozpočet 700Kč, nemůžete si moc vyskakovat. spíš vůbec!
dostala jsem se do skupiny, kde mám každej den o zábavici víc než postaráno. je mi velmi líto, že ze strachu z pomsty nemůžu jmenovat, ale STAGu znalí si vyjednou skupinu 11 a zhroutí se v záchvatu smíchu stejně jako se denně hroutim já.

dneska už to skoro vypadá na první jarní pivo na zahrádce
svoje poslední poslední peníze jsem utratila za kabát, kterej nepotřebuju, ale je fakt krásnej. klasika
...tři dny jsem na řízkách co mi máma nabalila z domu, je hodná
všechny jsme se zbláznily a chodíme jak do plesu v opeře ve snaze způsobit bolestivou erekci, tušim, že ani v jednom případě se to nedaří tak jak by mělo.
lidi z koleje už si vážně myslí, že tu bydlim a když zůstal na víkend V. pokoj náhodou odemčenej, všichni to šli hlásit na vrátnici. čekám šťáru každym dnem!

majte sa