Únor 2013

Lovu!

11. února 2013 v 22:40 | Bařena. |  radosti všedního života
právě jsem se po stošedesátý ve svym životě rozhodla, že bych měla něco udělat se svojí hrozivě se projevující celulitidou, která se v plný kráse ukáže s železnou pravidelností vždy na konci zkouškovýho. každej rok si řikám, že se nemusim přece přežírat a stačí mi se na tohle rizikový období vybavit kvalitní stravou typu suchar a ovesná kaše... no, znáte to sami, že tohle nikdy nestačí a smutek z nezvládnutýho denního plánu zahánim kolou a čipsama. jelikož se mi letos zkouškový krapet protáhlo (šest týdnů+týden vanočního ládování navíc), musim přistoupit k radikálnímu řešení, který mi dneska poradila A.
zejtra okamžitě nabíhám do lékarny a dožaduju se hřejivý koňský masti v půllitrovym balení a jsem odhodlaná překonat bolest i lenost a mazat se s železnou pravidelností. jako vždy! ale dneska si ještě dopřeju (řekla a naládovala hermelín a krabici Derby). shame on me!

jak řiká K., jsem totálně under pressure a nakupuju zelený věci jako magor. dobře, trochu přehánim, ale na nedělní naháňku VFU jsem byla kompletně ve svý khaki výbavici a jsem na to patřičně hrdá! V. mi dokonce v army shopu pořídil tak báječný (čti: nevylezu v tom jindy než v -10 a za totální tmy) voteplovačky, že teď můžu na tom posedu trávit půl zimy nonstop. jsou ttoiž ušitý z vojenskýho spacáku a vojáci prej nikdy neměli žádný šity. což je, výjimečně, recht. ale tady to končí.
myslim, že na mě maj prasata čuch, jelikož jsem se na nich včera, ne zcela dobrovolně, málem povozila! asi se dám na lov s nožem, to jediný mě totiž může ochránit.

úspěšně jsem překonala mikru, sice napodruhý, ale z něčeho mě holt poprvý vyhodit museli... po dlouhý době jsem taky viděla zavadila a řekla si, že jeden semestr s ní mi opravdu stačil. při zapisování rozvrhů nám klasicky s K. nešel net, ale ani to nás neodradilo od utržení míst v nejlepší skupině, letní semestr bude opět zážiteček! měla bych si s předstihem nakoupit nicorette, nebo moje dvouměsíční snažení přijde opět v niveč, a to bych, přátelé, nerada. už teď cejtim, jak se m ten plicní parenchym den ode dne lepší! fakt.