Prosinec 2012

vopastajl

20. prosince 2012 v 20:24 | Bařena. |  radosti všedního života
moje blogová aktivita klesla pod tu nejnižší možnou mez!
možná je to tim, že jsem na konci semestru procitla z tý velký párty a měla dva tejdny regulérní bobky z toho jak to všecko doprdele stihnu
stihla jsem to a teď můžu říct, že to bylo vo prsa. stydim se za to, co všechno jsem vošmelila, co všechno jsem napsala díky ostatním a co všechno jsem napsala na nejnižší možnej počet bodů, hrůza.
ale zas na druhou stranu byl to semestr, kterej se dá konečně označit tim profláklym pojmem STUDENTSKEJ ŽIVOT, na kterej jsem dva roky, obestlaná knihama typu Najbrtova anatomie, čekala. a to je velký plus!
momentálně se nacházim v rozpoložení s názvem vánoční debréze - alias je 20. prosince, sedim doma, v BS playeru mi jede PS Miluji Tě, u kterýho můžu konečně popustit všechny ty hormonální nevyrovnanosti nahromaděný za dobrý dva měsíce. mám koupený přesně tři dárky z bambiliardy, zítra mě čeká poslední zápočet a pak all day šopink, ze kterýho mám už teď vosipky.

poslední dobou mě baví pouze tři věci - Kakalík, curvekiller se svejma hejtama a opráski. smutný! občas mám pocit (jako každej, žejo), že ty lidi to píšou podle mě, a to se pak pobavim dvojnásob.takže si pusťte Janka Ledeckýho a pamatujte, že sliby se maj plnit o Vánocích.