Červenec 2011

zadarmo ani kakalik nehrabe

29. července 2011 v 22:02 | Bařena.
...aneb jak psát o majty pípl o dva týdny déle, než by bylo vhodno.
nuže shrňme si to. jsem stará paprika, co si koupí lístek na fesťák za hříšný prachy o tři měsíce dřív, aby ušetřila, pak si veze prdel fárem s metalízou po dálnici (samozřejmě nechybí zastávka v mekáči), aby nakonec dojela k už postavenýmu stanu a tři dny pila drinky typu Hemingway special za vosum pětek. no neblili byste? já ne. i když před pěti lety bych se asi někde v noci zmlátila, protože tohle přece nejni vůbec pank!!!
budu dělat, že to patří k vývoji mojí osobnosti.
no ale zase jsem se přesvědčila, ze houby vydržim a že když člověk měsíc (v rámci koncentrace se na studium!) nepije, tak ho pak složí i dvojka bílýho, špatný. škoda, že neumim bejt zábavná, když jsem opilá. někdo to umí, ale já jsem spíš trapná a škytám a tak do dvaceti minut se mi chce spát, tak jdu a všichni se mi potom dva dny smějou. no co už...
Jana a Jana by o tom mohly vyprávět. jestli ještě nekdy pojedu na majty, tak jenom kvůli těm buřtům v pivu, doteď nechápu jak si s tim mohl můj trávicí aparát tak bravurně poradit. je sice fakt, že na podobnejch akcích si lupu preventivně každý ráno před návštěvou toiky endiaron, ale věřim, že i bez něj by mi bylo hej! a to se, věru, často nestává.
až si budete chtít rozdrásat nohy tak, že si nebudete moct pak tři dny šáhnout na palce, paty, nárty a chodidlo, kupte si kočičí boty a do nich si dejte síťovanou punčochu, nic jinýho! nebo to nebude vono.
a taky jsem pokladní. pokladní v Bille. už to samotný by stačilo na to, abyste si představili to, co se tam odehrává a to, co JÁ musim snášet. ale nenechte se mejlit, neni to zdaleka tak děsný jak jsem myslela, jenom jsem se předevčírem ládovala v Billa kuchyňce, ve který půl hodinky přede mnou seděl a ládoval se Billa zloděj, kterej - jak nám později s ledovym klidem sdělili - měl Billa žloutenku. až zežloutnu, tak jsme doma.
jsem alergická na "vtípek", o kterým si většina lidí nakupujících v supermarketu myslí, že ho před nima ještě nikdo neřekl. omyl, vsaďte se, že jestli ho někdy použijete, tak jste nejmíň pětadvacátej, a to pak, vážení, už nejni žádná sranda, nýbrž pěknej vojeb. a co že to je za džouk? představte si, že máte v košíku něco, co prostě nechce "pípnout" a co napadne českého nákupčího za nejtrapnější větu? "tak to asi bude zadarmo, ne?" a přitroublej úsměv. NEBUDE, jednou pro vždy ZADARMO TO NEBUDE!!!!

čau

Nefoť mě, jsem špinavej.

13. července 2011 v 11:09 | Bařena.
tyvole jsem v letní depresi.
poprvé od svých patnácti let NEMÁM PRÁCI na léto, takže dřepim doma, hnípu, kopu se do zadku a nadávám nejmenovaným lidem v nejmenované firmě do pohlavních orgánů a jiných příjemných věcí.
abych svoje utrpení trochu zmírnila, půjčila jsem si v knihovně celé dvě knihy. jendu o zvířátkách a jednu o Mengelem, začla jsem samozřejmě tou, která mojí letní náladičku ještě víc vylepšila, ale je to napínavý!

byla jsem s fešnblogerkou u móře. a tam kde je fešnblogerka je i její zrcadlovka, takže mám asi poprvé v životě fotky, na kterých vypadám dokonce jako člověk a ne jako kobliha (i když i pár takových se tam najde). kámošila jsem se s delegátama a cejtila se fakt důležitě a potom co mě poprvé v životě (dovolená plná "poprvé", ano) někdo na pláži pozval na drink, jsem si z tý důležitosti málem cvrkla. pak jsem taky jela poprvé sama 12 hodin v noci busem do ČR a to už jsem si tam důležitě nepřipadala. víte, já fakt nemám ráda dálkový cesty busem s dálkovejma řidičema, mám neustálej pocit, že když usnu já, tak usnou i oni, nikdy se nemůžu rozhodnout, jestli si mám dát pás nebo ne, protože v případě nehody se mi toho třeba stane míň, ale první vytáhnou ty, který pás nemaj! dilema.
potom co se při cestě tam řidič díval v pohodě na televizi, řídil, povídal si s tim druhym a ještě cucal bonbon, jsem se smířila s tim, že horší už to bejt prostě nemůže.
za ten týden jsem si vypěstovala velký odpor k plešatým lidem (ať už V. nebo M.) a taky k lidem co maj potřebu vám neustále něco předvádět, protože maj hereckou školu a PROSTĚ TO UMÍ!
a podvázanejch koulích a jinejch interních ftípcích bych se velmi ráda rozepsala, ale znáte to.. takhle už to prostě nevyzní!

za dva dny jedu zemřít na Mighty, jestli bude pršet tak je to vyvítekde.
bude to epesní.
čekejte příspěvek!

joa až budu velká, tak si pořídim dvacet sviní a budu z nich dělat pršut. jenom. nic jinýho, protože pršut je odteď spolu s bramborákama moje nejoblíbenejší jídlo. a je to venku!