Červen 2011

O uklízení hoven a tak dále

29. června 2011 v 9:09 | Bařena.
nenapsala jsem asi sto let, ale mělo to své důvody.
dobře.. jeden důvod, vysokoškoláci pochopí, ostatní mlčí - zkouškové.
můj první rok na veterině je ÚSPĚŠNĚ za mnou, dalo mi to tolik práce a úsilí, že bych vživotě neřekla, že jsem schopna něco takovýho ze sebe dostat. a bude hůř (Lindo!!!)

po tom co si už měsíc žijeme ve svý kobce společně s líhnoucíma se svinkama, pavoukama a plísní, kterou majitel vydává za sůl (vážně) se stalo něco, co pro nás je asi třešnička na pomyslnym dortíku a půjdeme zřejmě honem rychle tam odkud jsme přišly, super.
naši bezvadní spolubydlící z psychologie (už to nás mělo varovat) se po dvou měsících stěhují. důvodem je ta již zmíněná sůl na zdi (čti plíseň v technický místnosti jako prase). no a jelikož jsme prý všichni strašně super spolubydlící, tak nám nechaj dáreček. pejska. a slepou paní k němu.
to by nebylo nic tak strašnýho, kdyby pokoj nebyl ve druhym patře bez výtahu a zahrada kde bude venčit svýho slepeckýho labradora (pes jako kráva) je velká asi tak akorát na to abyste se tam natáhli.
paní přišla na prohlídku a vyjádřila se (oceňuji upřímnost), že teda jak jsme si jistě všimli, je slepá a toho pejska bude venčit převážně na tý mini zahradě noa... je slepá žejo, takže neuvidí ty hovna... noa my slepý nejsme, takže je po něm budeme sbírat.
já nechci sbírat hovna po nečim psovi! nesnášim sbírat hovna po svym psovi, po jakymkoliv psovi, z hoven se mi dělá zle.
ale nepředbíhejme, majitel se vyjádřil, že její soužití se psem a námi nepřichází v úvahu, třetí patro, malá zahrada, nevidíte... a milej exspolubydlící psycholog, ve strachu že tohle byla jeho jediná náhrada a nedostane tak svoji zálohu, poruší smlouvu a kdovícoještě, podal stížnost na našeho milého majitele, kontaktoval nadaci nevidomých čr a bude to ještě veselý.
až se tam v září vrátim, nejenomže budu mít všechny svoje věci v polorozkladu, všude budou spory a svinky, ale ještě tam bude totálně obesraná zahrada, kterou nebude mít kdo celý léto uklízet a slepá paní ve třetim patře.

tomu se říká dobrej kauf, přátelé.
jsem nasraná.

ještě jsem se s váma chtěla podělit o svůj včerejší zážitek z vlaku. nechápu proč si ty nejhorší lidi sedaj vždycky zrovna ke mně. jedu si na zkoušku, jsem ráda, že neomdlívám nervozitou, čeká mě 1hodina 40 minut jízdou eurocity do Brna a já mám v plánu UČIT SE.
sedám si do kupé a za mnou si to přihasí dědek s aktovkou, nejvíc vpadne začne se tam všemožně otáčet a ohánět, po třech minutách se konečně posadí a začne peklo. já prostě nesnášim, když někdo vydává nějaký tělesný zvuky. krkání, prdění, mlaskání, popotahování... vybral si to poslední a vehementně v tom pokračoval celou tu dobu s jedinou přestávkou, a to když si šel na hajzl nakrást papírový utěrky, do kterejch by si mohl svůj plnej nos dál votírat (upozorňuju, že nesmrkal).

noa to by bylo asi všecko

děkane děkuji

6. června 2011 v 19:14 | Bařena. |  radosti všedního života
jsem přestěhovaná!
Kraví horo (co tě mám za humny) vítej mě.
na Kraví hoře se dějou věci, člověk si myslí, že v parku, kde je tak osm lidí na kilometr čtvereční by se moh taky kromě vopalování něco naučit, to se ovšem hluboce mejlí, protože jen dolehne a rozbalí skripta ozvou se Tři sestry, Dan Landa a sportovní komentátor hlásí víkendový mač v hokejbalu. paráda.
po roce jsem vytáhla plavky a opět se přesvědčila, že slunce mi nedělá úplně dobře.

náš novej pokoj... no víte jak se řiká "navrch huj vespod fuj"? tak to je asi tenhle případ. ten kdo otevře dveře a nahlídne tam, je nadšenej. ten kdo tam 8 hodin denně sedí za stolem při pokojový teplotě 18°C (já) už moc ne. moje teorie je taková, že tam ještě loni byl sklep a v něm brambory, protože jinak si to vysvětlit neumim - a počet pavouků, komárů, much a sekáčů co jsem tam za poslední dva dny zabila (a nebo ječela "zabijte je!") to jenom podporuje!
podle mě se tam někde líhnou!
ale pokoj to je krásnej, no, to by bylo.

jsem na zhroucení.
pokud mi ještě někdo v následujících třech týdnech jenom naznačí něco ve smyslu "s tim učenim to přeháníš", tak už se dočista zhroutim!
zoologie bylo oproti tomuhle svrabu procházka růžovým sadem! a Pája je férovek kluk co sice pije z hrnku Viagra, ale nabízí ve svym kabinetě vyklepanejm studentkám čokoládový zajíce od Velikonoc a to se hned tak nevidí, že.
noaco že to zní úchylně.
potřebovala bych robotickou ruku, která by si za mě vypisovala ty otázky, KTERÝ MUSIM PŘEDĚLÁVAT!!!

polívka Přidej vejce bez vejce by byla možná dneska lepší, vejce bylo již poněkud postarší, zřejmě.
jsem vyšťavená a nade mnou se souloží, paráda.
už druhej den mě bolí hlava a mou novou vášní jsou čínské jarní závitky, ne, nechci vědět co do nich cpou, takhle jsem spokojená.

ahoj