Březen 2011

Vesikulky

18. března 2011 v 20:08 | Bařena. |  radosti všedního života
přestože jsem na vfu už nějakej ten pátek, studijní morálka některých jedinců (a především mě samé) mně stále vyráží dech.
zatímto ostatní studenti mají se slovem škola spojené akorát výhody, které jim přináší jejich ISIC, my si škubem vlasy (zatim ne doslova).
pokud si chcete škubat vlasy s námi, mikroskpujte ječmen. je to až démonicky děsivé!
...ale zase se nám spolu s A. dostalo uznání v podobě lichotky od neznámého zfetovaného, který pronesl - cituji: "jste ty nejkrásnější kundičky na celým širým světě. fakt. konečně!" konečně. byla jsem mírně polichocena, ovšem A. si to se svým "jemideset" outfitem zasloužila ten den určitě víc.

zahájila jsem sportovní činnost. po hodině ženského fotbalu a Kubernátových výkřicích typu "přihráváš" "nestojíš" "brankářka" "roh" !!! jsem se dokonce dvakrát záměrně dotkla nohou míče. a rozhodla se to přiživit hodinou v bázeně. co na tom, že po tříkilometrové cestě pěšky mi paní u okýnka řekla, že můžu plavat tak maximálně na šířku jelikož jejich bazén okupují akvabely.
neodradilo mě to a po dvou hodinách jsem se rozhodla zkusit štěstí znovu.
napila jsem se tentokrát jen třikrát a modřiny po brýlích skoro ani nebyly vidět. to považuji za největší úspěch.

a byla jsem v zoo. po sto letech a tipuju to na duševní dospění (i když to slovo asi neexistuje), ale já jsem si vážně nikdy nevšimla, že všechny ty zvířata jsou TAK zdegenerovaný! hyena běhající dokola 5x5 metrů výběhu udělala vždycky v určitým místě piruetku. poprvý se nám to zdálo ohromně vtipný. po šestý už ne.
o opicích se tu radši zmiňovat nebudu, jedna pro ně mám až moc velkou slabost a druhak by se vám udělalo mírně něvolno, myslim si.
a rada ze zoo na závěr: Pokud jdete do pavilonu ptáků, kde ptáci létají samozřejmě volně, nevykřikujte nikdy "pojďte rychle nebo nás poserou", protože oni to slyší.
a poserou vás.
a vy pak budete brečet.

kdyby jste se zajímaly o salpy nebo Jaroslava Haška tak vězte, že vám stačí naše skripta na zoo. tam se dozvíte všechno. (ano, tenhle je interní)
pokud má vaše kočka průjem, nesnažte se jí zadek ponořit do umyvadla. to kočky nemaj rády.
pokud vám slova epitel a vesikulky připomínají i něco jiného než mají, tak mně taky.
bavím se tím už týden, klasicky.
joa kupte si samozřejmě jodový tablety, ta radiace co sem za 81632 dní doletí, bude fakt pecka!

asi čau.

A vy už jste jako tak daleko?!

4. března 2011 v 23:55 | Bařena. |  radosti všedního života
čtu kvalitní literaturu o tom jak naklonovat Ježíše a přitom projíždim fešnblogy, kde se většinou sprostě vysmívám hlavním představitelům. listuju v Najbrtovi, vypisuju si dýchačku a mažu nohy malinovym mlíkem. jsem naprsto a definitivně zvrácená. sledujete to jo?!
minulý týden jsem i přes svou smrtelnou chorobu byla nucena chodit do školy, umírat tam a roznášet kapénkovou infekci po mých spolužácích.
i přesto jsem pořídila svou historicky první fotku pro módní peklo, kterou se tam teď ale bojim poslat. co kdyby byla málo strašná. to je strašný.
a stejně ji nikdo neocenil!

najela jsem na nugátový croissanty a myslim, že do května vykynu tak o třistapadesátosm kilo. je to mor a Z. už to poznala taky! už nikdy tu nebudu trapně prohlašovat, že jsem na dietě. přísahám!

lidi, představující se nám jako naši profesoři, se definitivně zbláznili. poslali na nás individua jako slepičku Kohoutkovic, docenta Bambulu a jim podobné. studujem jak diví a ne a ne se dostat do toho správného tempa. ale již nám hoří pověstná koudel u našich anů.
když už jsem se konečně naučila dívat se do mikroskopu oběma očima, není na co. jako pardon, ale epidermis cibule neni moc iksájting, zvlášť, když to pod krycí sklíčko musíte cpát třikrát za tejden.

když vidíte na zastávce osobu v kabátu, co je roztrženej od krku až dolů a pošitej fijalovejma, zelenajma a žlutejma květama. a ta osoba má na očích brejle ze startreku, nesmějte se jí! mohla by se rozčílit a něco vám udělat.
neládujte se ve čtyři ráno na hlaváku čínskejma nudlema, nebude vám po tom uplně nejlíp.
a vůbec se nepoflakujte ve čtyři ráno po hlaváku!
dnes ráno mi sestřička věnovala reklamní platíčko mojí HA a mně, materialistce, to hned prosvítilo den.
turné de sekáč, který jsem podstoupila ve středu, věřte nebo ne, dopadlo katastrofálně. nic jsem si nekoupila!
ale za to máme s H. nafukovací madraci a Marťas už to prodýchal, je to pašák.

díky za pozornost!