Leden 2011

bezový pivo neni uplně v pohodě. věřte mi.

18. ledna 2011 v 16:10 | Bařena. |  radosti všedního života
a je to tu přátelé, měla jsem sice asi náklaďák štěstí, ale řikám vám, že moje první zkouškový je z 99% za mnou. tu zempro, myslim si, můžu s klidným svědomím považovat za pakárnu. je to pakárna. nemám ponětí proč se mám učit hloubku orby. mimo jiné!

mám v plánu rozšoupnout se za odměnu v sekáči, přecejen 50% sleva je 50% sleva. jo, chtěla jsem šetřit, ale je to silnější než já. snad tam žencký ještě něco nechaly!
a dám si dortík, ať sme tlustý na tři prsty!
vašemu zažívání moc nepomůže, když jíte tři dny jen hrachovou polivku z pytlíku a česnekový chipsy.

a ve čvrtek jdu plesat, s Kisičovejma, tuším, že to bude legendární - s Brankou!

až zas budu mít někdy ten bezvadnej nápad, že si stáhnu cvičební DVD a budu se doma mučit, zakažte mi to. okavidně to dělám špatně a jsem největší máslo na zeměkouli, protože po dvacetiosmi minutách levelu 1 jsem nemohla tři dny chodit a dát ruce k sobě. bezvadný. nevimuž kdo mi poradil, abych to přecvičila! zkusila jsem se tedy přemoct a trýznila se i den následující. to byla sobota, dneska, v úterý, už můžu chodit docela obstojně ze schodů.

díky za váš čas!

Jé vy máte ale hezkýho pejska!!!

5. ledna 2011 v 15:21 | Bařena.
jak na Novej, tak po celej, neřiká se to?! takhle jsem to myslim započala i loni. čtvrtej rok už to tu vedu, no proboha!!
o silvestrovský oslavičce bych se tu moc nerozepisovala. jednak nechci ztrapnit H.,protože se za dvacet let eště fakt nenaučil pít a druhak nechci vzpomínat na to kterak jsem si zas po sto letech odlítla na venkáči, ale zamaskovala jsem to. určitě.
takže díky Z. za poskytnutí jeho pokojíčku, to jak pokojíček skončil už je věc druhá.
jen doufám, že se ty plynový masky našly.

nemám ráda Emana Šucmana, jeho psa, Ivanu a Františku a nemám ráda, když si někdo u knihovny uřeže kliku, aby se tam nikdo nemohl dostat!
nemám ráda, když si vytáhnu otázku, kterou jsem nejvícnasvětě nechtěla a nemám ráda, když mi vyskáčou na obličeji rudý fleky.
nemám ráda pivo, cigarety a vomitus v eurocity.

cau.