Červen 2010

Zase chci bejt nechutně bohatá!

29. června 2010 v 18:53 | Bařena. |  radosti všedního života
nemám čas, chuť ani náladu na internety.

pracuju, chodim pozdě spát, ještě později vstávám. dívám se na půlnoční simpsny, koupu se u šede v bazénu a dočítám Chlebany. trávím osm hodin denně ve světle zářívek a dělám si zakázaný přestávky. přesunula jsem postel doprostřed pokoje a zase zpátky ke stěně (vážně se tu nedalo chodit i když mně se spalo TAK dobře a ty svině teď jako naschvál určitě zase vylezou!) umyla jsem okna, vyprala záclony a pěla u rádia óká. koupila si film a ještě se na něj nepodívala, nerozbalila ani jedno raffaello a chystám se do Olomouce. budu bydlet v Brně a určitě začnu říkat tramvaji šalina (ale zkusím odolat!). poprvé (a snad naposledy) jsem spala u Špičáků a konečně slyšela Marii nadávat. poprvé jsem řídila opilá (i když jen asi sto metrů po rovině) a to by bylo asi tak všecko.

díky za váš čas.

Brno je zlatá loď.

9. června 2010 v 9:20 | Bařena.
proboha. mám neblahý dojem, že jsem dítě (ne)štěstěny. nejenom, že se mi úspěšně podařilo ztratil a následně po hysterickém záchvatu opět najít maturitní vysvědčení, ale dokonce jsem dva dny před dnem D stihla ochořet.

až mě bude příště někdo tvrdit, že to od dotyčného OPRAVDU mohu chytit, uvěřím mu.

potřebuju studovat, ne se dívat na sestru Stefani!

z důvodu silné apelace ze strany mých čtenářů jsem se rozhodla zavést rubriku Autorské básně, hned jak nějakou získám, ráda se s vámi o ní podělím!

těš se Brno!

nazdar.