Květen 2010

na babetě.

29. května 2010 v 18:34 | Bařena. |  radosti všedního života
dnes jsem poprvé ve svém jinak TAK bohatém životě spatřila na vlastní oči vepře. ale ne ledajaké vepře nýbrž přímo vepře divoké! osm selat, dvě bachyně a kňoura.

hezký den!

PS: s vietnamcem u pásu moc srandy na osmihodinové směně nezažijete, já jen, kdybyste si naivně (jako já) mysleli, že tomu bude jinak.

Jak jsem se zdejchla.

23. května 2010 v 9:32 | Bařena. |  radosti všedního života
skončeno.

hele, šlo to fakt dobře. co na tom, že jsem teď vyvrhel třídy, zběh a šprtka. to jsem nakonec přece vždycky chtěla! no. haha. součet 4 a za vyznamenání jsem obdržela velice hodnotnou knihu od jistě skvělého autora - Jak nezabít manžela, pokus o vtip, domnívám se (tímto děkuji Peťkovi), na páté straně vypadá děj ještě docela čtivě.

pomaturitní pitku jsem strávila v Žižkovském baru se svými bývalými spolužáky, nikoliv na vidlově ve fotbalové kabině. jsem prý zlá! noa. pobavila jsem se převelice, zazpívala Já mám koně, vraný koně, pletla Čajkovskýho s Bétovenem a explodovala, prý. Má kočka nebyla vyskloňována a nakonec jsem, přátelé, byla nucena vyslechnout tři gramo desky u kakáče (čti Cvály) doma.
posnídala jsem čínskou za 6 a šla domů.
byl to velmi inspirativní zážitek.

pila jsem nejdražší rum s kolou ve svém životě, navíc vůbec nenakládal.
nikdy nechoďte do Akropole ve dvě ráno, těch 50 korun vás bude hodně mrzet.
nikdy nezvěte Mášu na pitku, pokud nechcete, aby vás zmlátila brčkama.
nemluvte o Pavlu Lieberzaitovi před Týnou, lítá jí pak všecko nosem -->
nesmějte se při pití Jacka Danielse, pálí v nose víc jak bezinková limonáda.

když chcete jít ve čtyři spát, nepouštějte si k tomu Roda Stewarda na volume max.
neusnete!

epi epi

ďábelský týden

14. května 2010 v 22:25 | Bařena. |  radosti všedního života
...končí mi svaťák a všem, kdo se byť jen malým slovem zmíní o tom, že se snad v tento čas neučili, vysedávali po putikách nebo jiných všeijakých čertech, zlomím vaz. podle mě to totiž nejde, aspoň teda mně ne-.-

snídaně - studium - oběd - pauza - studium - spát - snídaně - studium - oběd - pauza - studium!!!! leze mi to krčkem a mám hlavinku jako pátrací balónek. ale dělám to přece pro svou zářnou budoucnost! a ta vám říkám bude TAKOVÁHLE!

ale již v úterý nastane soudný den.
pardon, ale už aby to bylo.

nazdar