s Dagmar Kluckou.

21. ledna 2010 v 17:43 | Bařena. |  radosti všedního života
dnešní den je dnem ládování se. hamburger, buchtičky se šodo bez šodo, sušenčičky, koblihy plavouci v omastku a balíčet chipsů čekající na zkonzumování.. ty šedivý kalhoty ze skříně už nevytáhnu, to je jasný. achjo, že já to veděla!

Luborova rovnice mi pije krev. průměr z průměru všech průměrů mi nikdy nevycházel moc dobře, většinou.

už měsíc se den co den peru s myšlenkou na svou středoškolskou odbornou činnost, o jejímž datu odevzdání kolovaly do dnešního dne jen fámy. nehorázné, nestydaté fámy, že by snad ono osudné datum mělo být již přístí týden. při pomyšlení na to se mi orosilo čelo. vždy! NESTÍHÁM. ovšem dnes... ta paní mi s ledovým klidem oznámila, že je to prosimpěkně až dvaadvacátýho BŘEZNA! spletla se. ano, samozřejmě. no. odešla jsem, a to velice rychle.

Pája Blažek byl zrovna v posilovně a poslouchal u toho nějaký hezký bojbend.

stalo se nevídané a možná brzy uslyšíte neslýchané. zrodil se ve mně matematický génius (pozdě ale přece) a má čtvrtletní práce byla označena jedničkou jako bič! ale prý to bylo primitivní, tak se stim nemám ani chlubit, pche. jednou o mně ještě uslyšíte.

koupila jsem si další svetr. bohužel jsem si nevšimla podstatného detailu. v rukávu levé ruky je všit kus umělé hmoty, půvabné.

náš ples bude katastrofální. jediné co mě těší, jsou mé šaty, už je nehodlám nikdy sundat. přísahám! jen mě mrzí, že se neuskuteční scénka z legendárního slunce seno, achjo... A já jsem nevěděla jakýho! no, ale zase máme pěknej výstep, klepačku nad hlavama přítomnejch a tak vůbec se budu snažit abych se nepřerazila.
neumím tančit. pomoc.

přeloučský sekndhent má 75 % slevu na veškeré zboží.
stále toho nemám ve skříni dost.
šodó je hotové.
jeden pán v televizi dnes snědl pavouka a mně se udělalo velmi nevolno.
k Valentýnu dostanu pálku, chacha.

mějte se rádi a věřte na zázraky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.