kefírové mléko vás prožene!

31. ledna 2010 v 18:53 | Bařena. |  radosti všedního života
...ničí mne naprosto typický, pofidérní, malicherný, holčičí problém. problém s velkým pé! JÁ NEMÁM CO NA SEBE. rozumějte, jdu plesat. ano, plesová sezóna mě opět zachvátila a já si rvu vlasy z hlavy. mám šatů plnou skříň, no ovšem. ale! černé jsem si lehce nevkusně zkrátila na délku trochu slušnější kurvičky, tyrkysové mi nedělají hezký dekolt a hnědé bude mít každá! jsem zoufalá, rozumíte?! mám hlavu v pejru. stejně to vyhrajou hnědý, jako dycky... já jen, že jsem si loni vydupala ťuťu bronzové páskové boty jako na míru k těm šatům. no a jsme u toho, PÁSKOVÉ! a raketa mě vyvedla z mého životního omylu, že bych si je snad směla vzít na ples, pche, pan Špaček by se taky nepokadil. nu což, adrenalin musí být.

a už umím hrát skvoš!

já padám, pořád je mi zima, táhne mi na záda, a tak vůbec je tohle roční období fakt prekérní. když ležím, jsem s velikostí mého břicha spokojená, když stojím, už méně. achjo. ničí mě ta otevřená krabice s morem zvaným raffaello, brzy bude odstraněna...


nesnášim rady ptáka loskutáka. nesnášim občanský džudo a nesnášim televizní noviny a nesnášim "více na TNCZ!". nesnášim zimní boty, nesnášim vítr! nesnášim, když spěchám a má čepice zůstane viset na stromě (ano, i to se stává).

máme třídu plnou zrůd a píč a těšim se až to uvidí mí příbuzní na mém plese. nebudu tleskat mé skoro-tchyni před ksichtem, odmítám.

už nemůžu chodit do města, jsem nejchudší ze všech chudých, ale mě přece teď hřeje těch šest nových svetrů. ajo!

jděte domů.
nebo se mnou pojeďte zítra do Brna.
nebo mi vypracujte otázky na angličtinu.
nebo se jděte vycpat.
to bude nejlepší.

sbohem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.