Červen 2008

vytančená.

28. června 2008 v 10:25 | nokdoasi. |  radosti všedního života
...že prej včera ve Mlejně. ...tyjo. bylo to vynikající. ovšem jak by ne, když cena, kterou jsme museli svým radovánkám obětovat, byla TAK velká-.- děvky. a byl tam Honza Brychů se slečnou a Týnka a Lukáš a Břenda a bylo to tancovací, pogující, pivo pijící a plné různých individuí (nerada bych tady pohoršovala veřejnost). opět mě/nás to neuvěřitelně finančně zruinovalo. ostatně jako vždy.
taky sme byli minulý víkendíček u Lucije na garden-karneval-party, která byla uspořádaná na počest Jovaninejch dospěláckejch narozenin. dobře vám radím, nechoďte ve 33 stupních celsia za Marfušu. nikdy mi moc nesvědčil chlor v bazénu. a nikdy moc nesvědčilo koupat se tam v jednu ráno. oblečená. nu což... rozbilo se asi miliontřistapadesát skleniček a lahví, přejedli jsme psici a udělali z trávníku.... netrávník. ale líbilo se nám. moc. nevim jak moc se to líbilo Lucijinejm (divnej tvar) rodičům, ale ráno vypadali spokojeně.
hele jo... a už musim do práce-.-

třináctýho.

13. června 2008 v 14:41 radosti všedního života
... a je to tu, pátek třináctýho. Den požární bezpečnosti. a taky pátek 13. června je 165. dnem roku 2008, do konce roku zbývá 201 dní. V pražském Klementinu byla tento den naměřena nejvyšší teplota v roce 1964 (33,2 stupně C) a nejnižší v roce 1947 (7,2 stupně C). Svátek má Antonín. a co je vůbec nejdůležitější.. v 17:00 hod. bude ČT24 vysílat přímý přenos k výsledkům referenda o Lisabonské smlouvě v Irsku. ..to je vše co bych ráda řekla úvodem.
podcenila jsem červnové počasí a celej den trpěla na vítr. strašná věc, ale napadlo by vás, že ve škřínce ztrát a nálezů se dá sehnat úkol do hodiny němčiny? mně ne, ovšem.. byl tam. k mojí smůle mi byl přesto k ničemu, nemám ráda Olgu a ona nemá ráda mě. rozhodla jsem se, že si v módní vlně tunelů do uší taky jedno roztáhnu, myšleno ucho. bolí to a nemůžu spát, ale pro krásu se musí trpět, jsem s tím smířená..
po 23569 letech od vzniku bandzone.cz bylo předevčírem objeveno také mnou, hurá, stávám se na tom závislá ačkoliv tam je přece tolik špatnejch kapel.... a troufám si říct, že každá druhá je mnou oblíbená (nebo brzo bude). achjo. nevyšla mi účast na koncertě Koz v korzetu, marně se snažím ze sebe udělat na poslední chvíli pilného studenta a zapomněla jsem dojít do knihovny, opět.
mám chuť nakupovat oblečení.
nenávidím svojí práci.
večer budeme tančit..
jupí.

Pán holubů. (trapnej název)

5. června 2008 v 19:31 radosti všedního života
...naproti škole bydlí divná paní (až dneska jsme se dozvěděli, že je to vlastně pán), který má platinové blond vlásky a chodí krmit holoubky ke kostelu. je vulgární a agresivní.. krajně. určitě má zbraň. nabitou. a čeká, až ho někdo pořádně rozčílí. ... dneska nás potají sledoval zpoza závěsu -.- jde z něj strach!
už nikdy nehodlám nic organizovat, ani výlet ani pitku ani nic. nemám ráda, nesnáším (!), když někdo přislíbí účast měsíc dopředu se stroprocentní jistotou a v den konání má záhadně virózu. nebo taky to.. zablokovaný záda. tedy k sobotnímu večeru se na naší chtě sešel rekordní počet lidí... z ohlášených 16ti se dostavilo -pozor- pět. ano, byla jsem šťastná. i když tedy nutno podotknout, že účel to splnilo i tak, zahráli jsme si plno krásných dětských společenských her, pomočili panu Doležalovi trávu a rozváleli seno panu Lízálkovi. mimochodem ráda bych udělila zlatýho bludišťáka Jovance, která, chudák, měla neuvěřitelnou alergii a vypadala jako větnamec (bez očí).
nenávidím komáry, který se asi minulou sobotu zrovna ženili a celou mě vysáli. vážně. je to nepříjemný.
...vykazuji neuvěřitelné výkony v oblasti dějepisu a předpokládám, že proces aplikace mého studia v praxi bude úspěšně zakončen zítra, a to čtvrtletní prací z matematiky. ano, ostatně jako obvykle.
a víte co.. fakác...
PS: dneska nemám chuť psaá o největším tabu 21. století.