Duben 2008

Zrzavý mlynář.

23. dubna 2008 v 16:15 radosti všedního života
ó bože. ne, přemůžu se a nezačnu se rozepisovat, protože by to... bylo netaktní. samozřejmě. pro vás. bagetim a je to krása. bolej mě nožičky a ručičky, ovšem pobaviím se. to je přece hlavní. nemám ráda transvestitu Romana. má prej hodně kamáradek.. třebááá Lucinku Bílou, Haničku Zagorovou nebo i Helenku Vondráčkovou. nekupujte si u něj bagety. ani nic jinýho. jinak se mu začnete smát a to není zrovna taktní. že..
ve škole se opět a znovu nic neděje, už mě to pomalu ani nebaví neustále opakovat. Patrik mě nenávidí a Václav skládá -teďsinemůžuvzpomenoutnatoslovo- dekadentní -mámto- básně. poslední se jmenovala... Zloději jablek, jojo, z Václava jednou něco bude.
Šimon si na ruku napsal ,,HOVNO".
potřebuju se koncentrovat. však vy víte. a kdo neví ať... neví dál. achbože. jsem tak necitlivá!
sbohem, přátelé..

Čekáme miminko.

15. dubna 2008 v 12:42 radosti všedního života
..tyjo, novej dizajn. ovšem... nic moc.
včera bylo vynikájicně, přímo. dnešní počasí, jak se dalo předpokládat, již tak příznivé není, že. myslim, že je to pomsta za včerejší proválený den. a taky to docela odpovídá náladě některých z nás (zdravim Šimona). naspala sem asi 4563 hodin a taky jsem poctivě doržovala pitný režim, se Šimonem. bylo to pěkné. joa Káša to zas vyšláp.
brigádnila jsem a potkala tam Kamila. Kamila jako Kamila od Mirana ne jako tamtoho Kamila, achjo. vždycky sem si myslela, že tuningový akce (takovýty fakt velký) jsou jenom v televizi. chyba přátelé. bylo to krejzi a prekérní. docela nudička.. Příbramský letiště u Dlouhý Lhoty je dost velký a řeklo by se, že tam bude taky dost lidí. asi bylo, ale nikdo nechtěl naše klobásy. ani kuřecí směs. (mrzuté) a ten divnej pán, co k nám chodil jen pro pivo, byl... poněkud... zajímavý.
na zone reality dávaj ,,Čekáme miminko." a Janino dítě je špatně otočené a zaklíněné v její pánvi. Zhroutí se, prej.
čau.

Shrnutí.

9. dubna 2008 v 17:00 radosti všedního života
...je středa.
v pátek si Anetice udělala v hlavě kráter a poblinkala Národní třídu. v pátek jsme se totiž chtěli poněkud kulturně vzdělat. spíše hudebně. někdo se vzdělával víc (a podle toho to taky vypadalo) a někdo holt míň. jo.. takle to povětšinou bejvá. měli bychom si z toho alespo%n tentokrát vzít ponaučení přátelé!
sobota strávená ve vlaku a radostné setkání s otcem. večerní nuda a pečenej lilek (potřebuju vědět, proč je to jídlo ke konci tak hnusný, Václav řikal, že sem to málo nařízla, ovšem já sem to nařízla dostatečně..o tom jsem přesvědčená!). neděle se nesla až na všemi tak oblíbenou návštěvu babičky ve stejnym duchu. víte... vždycky sem si myslela, že lidi ztrácej pamět až tak.. no když sou už hodně starý. babce je třiašedesát. sestřenku viděla tři dny před tim a... ,,Barunko to je ta tvá kamarádka z Prahy?!" ,,ne babi, to je Jana." já myslim, že se styděla. taky bych se styděla, nepoznat vlastní vnouče. každej by se styděl.
pitvala sem holuba, kulhal, takže to nejni nic špatnýho. a... myslim, že by souhlasil. bylo to vynikající. ne, nebyl to Daniel. joa to... měl divný kyčle.
v pondělí pršelo a já zmokla a měla mokro v botech a všude a vážně VÁŽNĚ to nemám ráda. a ten pán se mě prostě zeptal ,,to bude fotečka na první občanku viďte, to se musíte, slečno, usmívat!" usmívala bych se, ale urazilo mě to. škoda. (ta fotka je... FYRO) a ten chlápek v Albertu je blb, potřeboval by to.. proplesknout. a chlápek v bagetériji bude nejspíš gej. uch.
enjoy.

Cosi.

7. dubna 2008 v 16:58 radosti všedního života
...víte, mlékař Dan je ve skutečnosti mnohem zlejší, než si všichni myslíme. a Karen? ta si to zaslouží.

piškoty.

3. dubna 2008 v 14:56 radosti všedního života
...po stole jsou rozlámaný piškoty, fuj.
myslim, že všechno je při starym, opět nejni důvod sem psát. koukám na Zone club a Saturday kitchen. s Václavem sme si včera vytvořili nejkrásnější prší karty a je myslim až škoda s nima hrát! taky máme formulkovou extra super dráhu a.. vůbec se tam v tý škole hodně naučíme. Karel Havlíček byl vtipálek a Božena Němcová nám přináší utrpení. ta slečna, co ji máme na praxi, je chudák a pořád říka jen ,,v podstatě". (41x za 25 minut)
byli sme s matkou na ,,koncertě" a bylo to vynikající. nějakej chlápek se jí vyznal prostřednictvím filmu Terminátor a dokonce ten samej chlápek taky prej tančí jako Fred Aster (?) akorát, řikala máma, zrovna neměl den... ve vlaku s náma jel divnej pán a měl nohu tam kde sem ji chtěla mít já. to nemám ráda.
byli Skarface a hodně lidí, jedna dámská toaleta na milion slečen. a taky vodporný pivo. levnej vstup a pěkná zpěvačka Discoballs. Cvála byl moc a Vojtěch si zapomněl doma lístek. Karel se rychle učí a pamatujte.. v metru nejsou koberce.
všude sou ty piškoty!