Únor 2008

zkažené granini.

25. února 2008 v 19:24 radosti všedního života
...prejže žraso ve Šterboholech. bylo to vskutku úžasné. to... nedávejte si kuře ve sladkokyselý omáčce pokud vám nechutnaj houby, zelenina, ananas, lepivá rejže a hlenitá omáčka. o kuřeti se nevyjadřuju, protože to byla krysa, Týnka to řikala a ta nelže! ovšem.. jinak to bylo vynikající a.. vejlet taky pěknej, to zas jako jó...
potkala sem svýho bratrance z Hodkovic vážně jsem se podivila nad tím, jak ON může vědět, že se stěhujeme?! panebože, ví to všichni. a prej to přijde už v neděli, jsem upřímně zvědavá, jak nacpu všechny ty krámy, co jsou pro mě prostě životně důležitý, k Anetě do pokoje. neustále přemejšlim nad pomstou, kterou vykonám na trýzniteli Mirkovi, ovšem mám dojem, že mu jeho radost z našeho odchodu nic nezkazí, zmetek. (svoje napády pište do kometářů, díky)
ve škole se nic neděje. Anča Dupalová je divná, dneska se mi dostalo nejvyššího uznání, když mne velkoryse (!) pozvala do kina.. Ááá škoda, že ZROVNA nemám čas! psal se sloh a my byli zmaštěný, jsme zparchantělí. parchanti.
Marxová vyžaduje jít znovu na matějskou a Žampach mě strčil pod lavici. Šimon sešvihal štětcem. ano, jsem oblíbená...
jsou mi malý plavky a Šimon řikal, že bych se sebou měla už něco dělat, že ty lejtka sou fakt povolený.. ale ještě, že Němečkům doma nefouká vítr. (interní)
čtu Harryho Pottera a stydim se ho vytáhnout v metru.
dneska byl špatnej den, víme, že.. *šilháokemponefunkčnímtelefonuapolitétašce*
tedy, wiedersehn.

Řáholec.

20. února 2008 v 22:09 radosti všedního života
..takový nepodstatný skutečnosti, jakože například prázdniny byly stvořeny za účelem zruinovat studenty, vynechám, protože to je vám doufám jasný. za chvíli budu ovšem na dně. finančním. ...a budu si vozit kafe v termosce.
rozhodly sme se, že když máme ty prázdniny, pojedeme lýžovat. jely sme, co v Krkonoších, že.. rovnou do Rakous! cesta byla pěkná, místy trošku adrenalin, ale Radek, to je řidič.) hráli Beatles a taky Osteraichische radio eins.. nepodstatný, nojo.
lyžovaly sme a padaly a kouřily tam, kde se nemá, proseděly půl dne v bufáči a vypily dva litry coly. a... prosimvás, nikdy.. si neberte kamaše. je to zlo. od osmi hodin ráno bylo mým největším přáním ze sebe tu příšernou nepříšernější věc sundat. kdyby byla zima, fajn, kamaše sou dobrá věc, do zimy.. ale bylo na opalování.
dávaly sme si to, kamaše sem ze sebe ve čtyři hodiny odpoledne odsekala a... byl to Řáholec.
dobrou noc.

Cirkusačky vole neasi.

17. února 2008 v 12:50 radosti všedního života
..po sáhodlouhé době. nešel net a... ne že by se zrovna něco dělo.
ne, nic se nestalo. skoro. byl Valentým, ochocho. nevracela bych se k tomu. taky ve školě to byla nuda. jako ostatně vždy, že. přijede zas Dejna. odjel Honzík. přejedla sem se kuřetem.
máme nového/starého pana prezidenta a nehodlám se k tomu vyjadřovat. každopádně to byla prčičinka. docela. všichni maj nějaký problémy a nestále se něco řeší.
máme prázdniny, hurá. nejsou peníze. v megasekáči se dobře krade, dokonce moc dobře. ty kalhoty jsou prostě strašný a stály asi dvacku, ale víte.. to nutkání jednou vživotě si něco ukrást! dobrej pocit.) taky tam měli novou kolekci masek a gestapáckejch uniforem. včera bylo vskutku pěkné odpoledne.
tenhle článek nemá nějakej hlubší význam, asi jako všechny ostatní. jakože aby si zas někdo nestěžoval, že musí číst hovna, žejo Šimone.
trhněte si nohou.
a obdivujte nás!

paní dentistka.

4. února 2008 v 15:08 radosti všedního života
...dneska jsem strávila noc s Marxovou, starou paní, další paní a vzteklým psem v jednom bytě. bylo to ú ž a s n é. zkazila nám to, náš tejden. docela se podivuju nad tim, že nás ten čokl nesněd. neměl k tomu daleko, ale prejže bejval hodnej, než ho porazilo to auto.. to tak. haha. čišelo mu to z očí!
skončily Lost a skončily divně. taky sme byly s Týnuší na vidlově a pitvaly činčilku. byla už stará, posloužila ke studijním účelům. amen. ovšem bylo maličko podviné, že ještě půl hodiny po začátku naší operace jí/mu pořád bilo srdce-.- to bylo.. zvláštní. jo...asi nebyla tak stará.
otec mi oznámil, že budu paní zubařka, protože potřebuju peníze a potřebuju jich hodně. zubařů je málo a já si vezmu hypotéku na soukromou ordinaci a v pětadvaceti ji budu mít splacenou. díky tati. ne, nebudu se hrabat starejm lidem v puse. hlavně, že budu mít hodně peněz.
babička si stěžovala, že jí ve vesnici pomluví, až se dozví, že jsem sama zůstala bydlet v Praze. ach ten vidlov-.-
nudim se. koupila sem si pizzu, žampionovou víte. ovšem! ta krabice se mi zdála divná hned... ne, ten tvar co sem z toho vytáhla se nedá popsat. bude divná. achjo.
Marxová mě počmárala červenou lihovkou a vypadá to velice efektně, ba až defektně (humor). právě mi řežou do maminky, ovšem to nic nemění na tom, že s ní jedu ve středu k babce. když říkám, že teď se nudím, co asi budu dělat tam.
už melu, vážně se nudim.
nojo.