Měřík aneb jak si vyřadit oko z provozu.

14. září 2007 v 21:49 |  radosti všedního života
...včera sem nečekaně za nevysvětlitelných okolností usnula v půl devátý. Nevídaná věc, poněkud. V 5:40 budík a že prej hurá do školy. Tak HURÁ. No. Nultá hodina je vždycky důvodem k radosti, že. Laborky. ,,Umíte mikroskopovat?" ,,ne." ,,Dobře." ...velice zajímavý vodní preparát mechu měříku na zvětšení 450 a víc + následné kreslení, přičemž bylo požadováno dívat se oběma očima současně, jedním do mikrospoku a druhym do papíru, mi způsobilo téměř dokonalou ztrátu zraku pravého oka. Ovšem vidět měřík za to jistojistě stálo. (pozn. Marxová rozlomila krycí sklíčko)
Čtvrtá hodina socek s Buchtou byla absolutně bojkotována (zmijozelem) naší hrou Jméno město, Czvalinga totálně odhalil tajemství mýho J (Jana, ježek, Jihlava, jasmín, jehla a Jamajka) čímž mě připravil o nemyslitelný počet bodů, který sem potom musela dohánět na takových slabších hláskách jakou jsou například Gé nebo Zet. Se ziskem 560 bodů jsem vyhrála a vegetarián Václav mě nesnáší. Stala jsem se i přes svou výslovnou nevoli Mářou.
Po dnešku zpátky ve veslařském světě. Zřejmě mi dělá dobře mít za úkol někoho hodinu a půl peskovat, ještě s tím záměrem, že čím víc, tím líp:D
Walter Davis letí daleko. Od Tysona Gaye dostal melého pittbula, kterého pojmenoval Tyson.
Dobrou noc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.