Děravá prejže

25. září 2007 v 18:50 |  radosti všedního života
Úterý. Začalo to slibně, teploměr v 6:53 ukazoval 10,9°C a to bylo za poslední dobu tolik, že sem si na sebe navlíkla sukni. No jo. To ovšem nikdo nevěděl jak bude odpoledne. Asi padesáttři lidí mi řeklo, že mám děravý punčocháče a tělocvikářka dokonce použila slovní spojení ,,nemocné punčocháčky" vskutku, ještě, že nikdo neměl šanci vidět tu díru na palci.
Už v tramvaji mě ovládla panika, že nemám hausarbajt na němčinu. Uklidňovala sem se tím, že bude určitě až třetí hodinu.. omyl. Spokojeně sem to všechno opsala z výsledků a ještě se pyšně přihlásila na otázku ,,Kdo má domácí úkol?" ..byla sem ovšem spražena odpovědí, že úkol byl jistě jednoduchý, takže si ho máme zkontrolovat sami ve výsledcích. Bezvadný. Zbytek hodiny sem nebyla tázána už na nic. Díkybohu.
Následovala víc než supernudná hodina literatury, výjimečně žádné vzrušení. Smlsalův recitál a píseň o Cidovi, Moliér a podobně. Byla jsem znechucena. Zbytek školy se vlek jak zpomalenej film, možná to bylo tou informatikou. Možná určitě.
..se Šárkou sme jely k nám. Daly sme si řízek se salátem a jabko, Šárka odešla. Přepadla mě taková chuť na čokoládu, že sem se přemohla a došla si ji koupit. Lepším se(já vážně tloustnu, vážně).
Prší. Nebyl trénink. Štve mě to. Tereza si zlomila malíček, má berle. Bezvadný, akorát na pohár. Prej to bude dobrý. Já doufám. Každopádně bych ráda viděla, jak dlouho bude trvat sobotní cesta z Hronova do Prahy a do Račic.. plus dva kiláky s krosnou ke kanálu a tam..? Co tam. Trénink. Počítám s tim, že z těch deseti lidí co řekli, že pojedou se tam dostaví tři. No.
Zejtra test z matiky, umřu. Nejsem schopná to vymyslet, nikdy. Ráda bych věděla kde vživotě použiju sestrojení trojuhelníku a blbosti tomu podobný. Nesnášim tečny. Největší zlo. A taky socky. Kriste. Nedřep tady a jdi se učit. No jo. Líná jak veš.
Včera sem napsala dopis Remarqueovi.. je divnej. Hodně.
Jdu konstruovat tečny a výšky.
Sbohem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.