Antifest

31. srpna 2007 v 12:57 |  Kultůra

ANTIFEST

09.08.2007
..s odstupem času si řikám, že nejet tam neměla bych jistou cirhozu jater a rakovinu plic a k tomu ještě 1500 v kapse, no tedy.. co nadělám, teď. Byl to poslední ročník, tedy buďme vděční, že sme se tam mohli podívat.)
Já a má ctěná slečna Marxová sme se nakempily k Matyášovi do stanu, nepohrdáme, ovšem bylo to špatný rozhodnutí, to už víme obě, že:D Taky sem se poučila a bez karimámy ani ránu, pro příště, samozřejmě.
(zajímalo by mě, kolik lidí si tohle kdy vůbec přečte)
Moje maminka byla neuvěřitelně zhrozena, když ve zprávách viděla, že ,,ty pankáči tam chodili nalitý za bílýho dne!!!" ne mami, nechodili sme místo snídaně na pivo. (Kdyby jen místo snídaně, bylo to to nejlevnější co tam měli, pivo)
Ze závažnějších a v paměti utkvějících (divnej tvar slova) zážitků bych si připomněla... něco jako větu: ,,Pane Buřinkooooo!" nezapomenutelný:) není divu, že sme to šly s Káčou spláchnout zelenou..Po půl roce sem viděla dokonce Františka, přijel, umotal, vrhla sem, odjel. Báječné, řekli sme si dohromady tak dvě věty, ovšem Marxová si pochvalovala:D
Nejvtipnější byl ovšem Kamil s jeho multifunkční lžící..lžíce vsunutá do tyčky od stanu. ,,sleduj jo... jíš brambory, nevohejbáš se.. jíš.. nebaví tě to.. uděláš si kaši, jíš kaši.." pobavili sme se i nad --> ,, já mám takový větry až to ve mně bublá" nebo ,, mám sra*ku jak bič, nemáte někdo toaleťák?" :DDD umírám.
Antifest se neobešel ani bez prohloubení mezinárodních vztahů, načatých už dovoluji si říct slabě (silně) z loňska.) Naše oběti si tu nezaslouží být jmenovány, nezmiňuju se tu o nich určitě v týhle souvislosti naposled, he, to jen vypadá, že jim to přeju, nevim jak ale sou to vždycky ty samý lidi:))
Místo v pondělí se odjíždělo už v neděli.. paráda, Casualties nepřijeli, éčka taktéž, den na pěst, Marxová se rozešla s Francem, prej rozchod z rozumu, no tak prosim. Opily sme se (výjimečně) krabicovým eklem s kelímku od piva, vysomrovaly poslední cigáro co kdo kde u sebe měl a bylo nám tedy rádoby dobře... Sbalily sme stany, snědli zbytky:D a vydali se na bus... bezva, půl šestý... pohoda vánek:D Omyl. Jeli sme v deseti lidech na tři etapy... střídavě posedávali v kukuřici, cpali na sebe šustí a jedli studený fazole v rajčatový omáčce... v půl osmý sem se šťastně dostala do Pardubic a po třech dnech si umyla ruce mejdlem:D (bylo to neskutečný, myla sem si je třikrát za sebou, vážně) další hodinku sme čekali na poslední zbytek a spěchali k vlaku... 4 prokalený dny nám byli samozřejmě málo, tak sme to celý završili Resortem.
...to jelito na lejtku mám ještě dneska, dobře mi tak. Děkuju za pozornost, amen
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 káčko káčko | 29. srpna 2010 v 21:57 | Reagovat

jó holka, to byly časy :-DDD
PS: lžíci ještě někde mam, asi jí prodam na aukru :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.